Aruba

Home / Aruba

Aruba Networks

Çözümleri

Bir Hewlett Packard Enterprise şirketi olan Aruba, dünya çapında her büyüklükteki işletmeler için yeni nesil ağ çözümleri konusunda lider bir sağlayıcıdır. HPE Aruba Networks, güvenli, kablolu (LAN) ve kablosuz LAN (WLAN) ağ alanında geniş deneyime sahiptir. Aruba’ nın kablosuz teknolojileri, günümüzün yeni mobil ve IoT cihazları dalgası ve performans talepleri için ideal olan yeni Wi-Fi 6 (802.11ax), WPA3 ve Gelişmiş Açık standartlarını destekliyor. Aruba Switch’ leri, küçük ve büyük ölçekli işletmeler için ölçeklenebilirlik, güvenlik, Stacking yetenekleri ve kullanım kolaylığı sağlar.

Otelinizdeki konuklarınızın ağ bağlantısını sağlamak en önemli önceliğimiz!

Çok daha fazlasını yapan bir ağ ile basitleştirilmiş bağlantının ötesine geçin. Konuklarınıza 5 yıldızlı dijital deneyimler, personelinize daha akıllı çalışma modeli ve işletmenize daha iyi sonuçlar sunan bir bağlantıdan faydalanın.

Aruba Central ile

Daha akıllı ağ yönetimi

Videoyu oynat

Ağınızı Yönetmenin

1.

Aruba Anında Erişim Noktaları ve Anahtarlarını tüm uzak konumlara gönderin.

2.

Cihazları takın ve internete bağlayın.

3.

Aruba bulut ağ yönetimini satın almış olduğunuz Aruba Central lisans seçeneklerimizden birisiyle uzaktan yönetimi başlatın.

Aruba Central

avantajları

Otomatik Sistem İzleme ve Sorun Çözme

Sistemlerin nasıl çalıştığını izler, sizi sorunların nedenleri konusunda uyarır ve kullanıcılar sorun yaşamadan önce bunları nasıl çözeceğinizi gösterir.

VisualRF Görüntüsü

Tüm şirketteki kablosuz bağlantı kapsamını görüntüleyerek dağıtım ve sorun çözümünü düzenleyin.

Performans Ayarı

Yapay zeka ile çalışan istihbarat ve güvence, en iyi AP bağlantısını (ClientMatch) sağlar ve uyarlanabilir radyo yönetimi (ARM) ise elle en az müdahaleyle yüksek kalite Wi-Fi sunar.

Kullanımı Kolay Panolar

Wi-Fi varlığına ilişkin analiz, bağlantı durumu, uygulama filtreleme ve 3000’i aşkın uygulama için kullanım öngörüleri sunar.

Aruba Networks konusunda destek ihtiyacınızda lütfen [email protected] adresine başvurunuz.